Päevajuht 

Päevajuht on see, kes aitab muuta teie konverentsi või arutelupäeva terviklikuks, luua atmosfääri, hoida struktuuri, juhtida mõttevahetusi ning püsida ajakavas.

Päevajuht vaatab teiega koos üle ürituse ajakava, esinejate järjestuse, ettekannete sisu ning teeb ettepanekuid päeva täiendamiseks ajakava, tehnoloogia või meetodite kohapealt. Olenemata sellest, millises etapis päevajuhti kaasate (mida varem, seda parem!), aitab ta teil värske pilguga planeeritu üle käia ning kogemustest lähtuvalt kohandada.

Kohapeal on päevajuht see, kes jälgib, et esinejad ajakavas püsiks ning publik tukkuma ei jääks. Päevajuht hoiab üritust temaatiliselt ja ajaliselt koos ja tempot üleval, juhatab sisse teised esinejad, haldab ürituse vaba aja ajakava ja on kontaktisik ja tellija esindaja kõikidele osalejatele. Meie moderaatoritel on hulganisti kogemusi publiku kaasamisel ja piinlikku vaikust või kohmakaid momente pole karta.

Lisaks võivad meie päevajuhid olla ka moderaatorid, nii et soovi korral on võimalus kaks teenust kombineerida ja sama inimene võib juhtida nii konverentsi ennast kui konverentsile planeeritud väitluseid või muid arutelusid.


Lisateenusena pakume: 
  1. Kui päeva jooksul on vaja juhtida sisulist paneelarutelu või läbi viia grupitööd, siis saab meie moderaator kanda ka seda rolli.
  2. Viime konverentsi alguses läbi show-väitluse teema avamiseks. 
  3. Valmistame esinejad personaalse konsultatsiooni käigus enne esinemist ette - mõtleme välja kõne struktuuri, visuaalne ja vajadusel harjutame ka selle esitlemist. Teenust saab tellida www.speaksmart.ee.
  4. Viime konverentsi käigus läbi argumenteeritud mõtlemis- ja suhtlemise õppe, mis võivad universaalsete oskustena olla värskendav lisa teie kohtumisele või üritusele. Koolituste kohta saad lähemalt lugeda www.speaksmart.ee.

Tutvu meie moderaatoritega ja küsi
pakkumist.