E-arutelu moderaator

Olgu tegemist sisekoosoleku, kaasamisseminari, konverentsi, ümarlaua või väitlusega, sõltub tulemus suuresti sellest, kuidas oskab moderaator osalejaid sisukalt ning huvitavalt suhtlema suunata. Selleks on vajalik nii aruteludisaini kui ka -juhtimise oskused, ainult viimasest ei piisa. Meie uues reaalsuses on üks keerukuse elemente veel juurde tulnud - see on e-suhtluskanal.

Peame kõik harjuma uue olukorraga - koosolekuteks ja aruteludeks ei saa enam kohtuda ühes ruumis, vaid peab kohtuma e-kanalis. Oleme valmis modereerima teie e-arutelusid või aitame teil läbi mõelda uut e-arutelude korraldamist! 

Mida me teeme e-arutelu toimumiseks?

  1. nõustame klienti e-arutelu korraldamise osas,
  2. koostame juhised nii esinejatele, osalejatele kui ka kaaskorraldajatele,
  3. disainime ja juhime e-seminari sisuosa,
  4. teeme e-arutelust ülekandeid Youtube'i või Facebooki ning salvestame vajalikke osi,
  5. päeva jooksul juhime sisu, kaasame osalejaid ning hoiame üleval päeva energiat.

Küsi lahendust oma e-arutelule!

Pilt: Haigekassa e-inspiratsiooni kuvatõmmis. Kliki pildil, et e-arutelu järele vaadata.

Tagasiside teenusele:
  • Meil oli esialgu plaanis inspiratsioonipäeva üritus korraldada tavapärases seminari vormis, kuid seoses COVID-19 eriolukorraga langetasime 2 nädalat enne üritust otsuse webinari kasuks Zoom keskkonnas. SpeakSmarti meeskond oli algusest peale toetav ja pakkus välja erinevaid võimalusi ka videoseminari vormis kuulajate kaasamiseks. Meie jaoks oli väga oluline ka tehniline tugi ja osalejate haldamine videokeskkonnas, mille osas kõik sujus kenasti. Esialgu ei õnnestunud Eesti inimest 60 teise kuulajaga keskkonnas kõva häälega küsimusi küsima saada, kuid viimaste ettekannete järgselt oli küsimusi juba enam. Kokkuvõtteks oli päev palju stressivabam tänu Margo ja Helina toele! Jaarika Järviste, Haigekassa

  • SpeakSmart'i moderaator Marleen oli väga abivalmis ja põhjalik. Ta orienteerus eriolukorras väga kiirelt ümber ja töötas välja formaadi, mis võimaldas meil üritus ikkagi korraldada. Saime temalt igakülgset tuge - ta valmistas meid väga hästi webinariks ette. Agnes Miidla, Heateo SA

  • Väga hea modereerimine täna. Ma olen paljudel Zoomi kõnedel osalenud ja just sellisest modereerimisest puudust tundnud. Selged juhendid, kuidas lahendust kasutada, on hädavajalikud.