Hübriidürituste modereerimine

Hübriidürituste* ajastu on saabunud, et jääda! 


Pakume hübriidkonverentsi ja -seminari modereerimisteenust.
Saame aidata, kui vajate moderaatorit, kes hoiaks koos ürituse sisu, jälgiks planeeritud ajajoont, juhiks paneele ning toetaks esinejaid küsimustega.

Oleme valmis kogu küsimuste ja interaktsioonide osa ise korraldama ehk  tulema oma tarkvara ja litsentsiga, juhendama osalejaid, tegelema osalejate poolt antud sisuga ja edastama seda esinejatele. Kui üritusel on vaja tseremoniaalseid osi läbi viia (kellegi tunnustamine, kellegi autasustamine), saame aidata selle läbi mõelda ning vajadusel läbi viia.

Meie  kogemused aitavad teid ka laiemates küsimustes, näiteks: 
- mis platvorme ürituse edukaks kulgemiseks kasutada? 
- mis infot jagada esinejatele ja osalejatele, et üritus sujuks?
- kuidas osalejaid kaasata?
- kuidas tagada tehnilise partneri - moderaatori efektiivne suhtlus?

Valik meie viimaseid hübriidkonverentside modereerimisi:
  • Smagrinet hübriidkonverents "Energy Game Changers 2020", modereeris  Kristin Parts. Vaata konverentsi järele siit.
  • TalTechi ja PERHi koostöökonverents "Teadus, tehnoloogia ja meditsiin", hübriidkonverentsi modereeris Margo Loor. Vaata järgi siit
  • Hübriidkonverents "Koolitajate mittekonverentsi" (EPALE & Andras), moderaator Margo Loor
  • Sotsiaalministeeriumi poolt korraldatud hübriidkonverents "The 5th International Conference on Men and Equal Opportunities: Men who care", moderaatorid Marleen Pedjasaar ja Siim Vahtrus.
KÜSI NÕU JA PAKKUMIST!

Mis on hübriidüritus?*
Hübriidüritus toimub mitmes reaalsuses korraga, kuid ekraani vahendusel saavad kõik - esinejad, osalejad, eksperdid, panelistid, moderaatorid jt - samal ajahetkel kindlas e-keskkonnas kokku, et saavutada kokkulepitud tulemus. Ürituse süda on stuudios, kust üritust tehniliselt juhitakse ning sisuliselt modereeritakse. See formaat võimaldab kõigil üritusest osa võtta ilma oma geograafilisest punktist liikumata ning annab efektiivse võimaluse infovahetuseks osalejate-esinejate vahel.
Fotod: Margo Loor modereerimas TalTechi ja PERHi koostöökonverentsi november 2020. Kliki pildile, et hübriidkonverentsi järelvaadata!