Tasuta videojuhised: 
Zoomi turvaline kasutamine

UUS! Tasuta videojuhis: Kuidas Zoomi turvaliselt kasutada?


Aga kas Zoomi on ikka turvaline kasutada?

Viimasel ajal on räägitud Zoomi turvalisusest ning paljudel on tekkinud hirm tarkvara kasutamise ees. Kuna kasutame ise tarkvara oma e-õppeks ja õpetame ka teisi koolitajaid ja õpetajaid seda kasutama, siis võtsime Zoomi turvalisuse küsimuse tasuta videojuhises fookusesse.

Oleme töötanud ja töötame ka edaspidi lisaks Zoomile Skype for Business, MS Teams, Slack, Jitsi ja teiste suhtlemist võimaldavate tarkvaratoodete ja kanalite kaudu. Kõik oleneb kasutusolukorrast ning meie klientide eelistustest. Koolitusettevõttena on meie hinnangul Zoom aga parim kombinatsioon kasutuslihtsusest, võimalusterohkusest, hinnast ja skaleeritavusest.

Zoom on väga palju mõelnud ka turvalisusele, nii et kõik e-koolitusruumis toimuv oleks koolitaja kontrolli all – mugav osalejate haldamine, paroolid liitumiseks, ooteruumi funktsioon registreerunud õppijate liitmiseks ja palju muud. Selgitame uues tasuta videojuhises, kuidas Zoomi e-õppeks turvaliselt kasutada ja tarkvara mitte karta. Oluline on, et hariduselu Eestimaal seisma ei jääks ja inimesed oskaksid e-keskkonnas vajalikku suhtlust edasi teha.

Vajuta video pildil nuppu "Mängi" nuppu, seejärel täisekraanile ja head vaatamist!


Tasuta videojuhis: Zoomi kasutamine e-koosolekuteks


Kui oled veendunud, et Zoom on kasutamiseks turvaline ja tahad nüüd täpsemalt teada, kuidas Zoomi funktsioone kasutada, vaata ka teist videojuhist. Teeme seal ülevaate põhilistest funktsioonidest - osalejatele oma sisu kuvamine, gruppidesse jaotamine ja osalejatega suhtlemine.

Vaata videojuhist, kuidas Zoomi e-keskkonnas saab väga lihtsalt ühe koosoleku läbi viia. Loodame, et saame sellega teile toeks olla, nii et ükski hea mõte ei jääks jagamata.  

Vajuta video pildil nuppu "Mängi" nuppu, seejärel täisekraanile ja head vaatamist!

Kui vajad siiski rohkem tuge e-arutelu korraldamisel, vaata peagi tulevaid e-koolitusi "Tõhusad ja kiired e-koosolekud". Kliki lingil, et rohkem lugeda.