ARVAMUSFESTIVAL 2017 
ettevalmistavad koolitused

Eestis on väga raske leida teist üritust, mille osalejad oleksid mõtestatud ja sisukale arutelule nii intensiivselt keskendunud, isegi meeldivalt nõudlikud. Selle aasta Arvamusfestivali kavas konkureerivad taaskord piiratud hulgale tähelepanule ja ajale hulk omapäraseid arutelusid. Ole uhke, et Sinu arutelu festivalile jõudis! 
Festivalil arutelu läbiviimine on võimalus Sinu organisatsioonil tutvustada ja tõstatada enda jaoks olulist teemat ning tuua see Eesti ühiskonna ette sisukal ja huvitaval viisil. Hea arutelu algab põhjalikust ettevalmistusest ning seetõttu toome Sinuni sel aastal kaks sisukat ettevalmistavat koolitust: aruteludisain ja arutelujuhtimine. 

Arutelujuhtimise koolitused (toimunud)
Moderaator on arutelu hing ja nägu. Temale ollakse tänulikud, kui arutelu on huvitav, kuid tema suhtes ollakse ka kriitilised, kui arutelu tüürib teemast kõrvale või esinejad jäävad liiga kauaks rääkima. Aitame Sul leida isikliku modereerimise stiilis ja selle sees olema sisukas ja meeldejääva arutelu juht. 
Ootame osalema eelkõige arutelude moderaatoreid ja soovi korral võivad liituda ka arutelude korraldajad ise. 
Loe rohkem ja registreeru.

Aruteludisaini koolitused (toimunud)
Enne, kui pöördud esinejate poole ja mõtled, milliseid küsimusi arutelus esitada, tule aruteludisaini töötuppa. Aitame läbi mõelda Sinu teemast ja eesmärgist lähtuvalt sobiliku vormi ja toetame Sind, et leiaksid huvitava lahenduse olulisele teemale. Ootame osalema eelkõige ideekorje läbinud arutelude korraldajaid ja juba olemasolevaid moderaatorid.
Koolitused toimusid 04.04 - 11.04.2017. Loe rohkem.