Konverentside ja arutelude disain ning juhtimine

Eesistumise poolaastal juhivad Eesti ametnikud ja töötajad suurt hulka mõttekodasid, aruteluringe ja konverentse. Nendega tõstatatakse Eesti jaoks olulisi teemasid, kuid samal ajal on need esindusüritused, millest räägitakse veel aastaid peale Eesti eesistumise lõppu, kui need suurepäraselt õnnestuvad. Arutelude sisuline õnnestumine sõltub moderaatorist, kes on palju rohkem kui ruumis toimuva arutelu juht.

Kirjelda SIIN paari lausega oma saabuvat üritust ja vastame esimeste ideedega 2 tööpäeva jooksul. Kui Sulle need meeldivad, saame aruteludisaini põhjalikumalt ette võtta.


Aitame teil ette valmistada või juhtida eesistumise ajale
planeeritud valdkonna konverentsi, foorumit, tipptaseme kohtumist, teledebatti, töist õhtusööki või aruteluringi, et saavutada tulemus, mis on suurem kui kohaletulnud osalejate ideede summa ning olla sellega eeskujuks Bulgaaria, Austria ja Rumeenia sama valdkonna tegijatele nende eesistumise ajaks. 


Moderaatori töö algab tükk aega enne arutelu. 
Moderaatori ettevalmistav töö puudutab arutelu disaini - mis on keskne küsimus, mitu osalejat arutleb ja kes need on, kuidas publikut kõnetatakse, milline on arutelu formaat, millist toetavat tehnoloogiat on vaja, kus on parim koht arutelu korraldamiseks jpm.

Mõnikord moderaator ise lavale ei astugi, vaid valmistab selleks ette eraldi arutelu juhi kliendi töötajate hulgast. Arutelu õnnestumiseks on oluline, kui hästi oskab moderaator esinejaid ning osalejaid eesmärgistatult, argumenteeritult ja põnevalt suhtlema suunata.


SpeakSmart’is pakume moderaator.ee kaubamärgi alt ainsana Eestis professionaalset arutelude disaini ja juhtimise teenust.
Viime aastas läbi keskmiselt 50 arutelu ja konverentsi juhtimist, ettevõttesisestest koosolekutest Eesti kõrghariduse tuleviku ajurünnaku juhtimiseni. Töötame lisaks eesti keelele kõrgtaseme inglise keeles, näiteks juhtisime Läänemere riikide ministrite koostööprojekti VASAB juubelikonverentsi.

Küsi pakkumist