Tõhusad ja kiired e-koosolekud

E-koolitusel õpime, milliste tehnoloogiliste ja juhtimislike vahenditega viia läbi tulemuslikke koosolekuid e-keskkonnas. 

Suur osa (uuringud ütlevad et kuni 75%) koosolekute ajast on ebatõhusalt kasutatud. “Halloo, on mind kuulda?” “Ei ole, proovi mikrofon sisse lülitada.” E-koosolekud võivad olla tavakoosolekutest veel vähem tõhusad, aga õige tehnoloogia ja koosoleku disaini ning juhtimise tehnikatega on võimalik teha suur hüpe tulemuslikkuse suunas. 

Koolitaja Margo Loor: "Eriolukorra esimesel nädalal kuulsin Eesti organisatsioonist, kes esimest korda tegi minu väikeste juhiste järgi e-koosoleku ja esimest korda nende ajaloos oli tegemist tõeliselt tõhusa koosolekuga."

Margo e-arutelu juhtimise kohta on öeldud: "Väga hea modereerimine täna. Ma olen paljudel Zoomi kõnedel osalenud ja just sellisest modereerimisest puudust tundnud. Selged juhendid, kuidas lahendust kasutada, on hädavajalikud."  

Tule õpi ka tõhusaid e-koosolekuid tegema!

Läbinud osaleja:
  • teab, kuidas e-koosolekut tehniliselt läbi viia (vaatame põhilise keskkonnana Zoomi, aga kommenteerin ka Skype for Business, Slack, Teams, Hangouts kasutamist);
  • teab, mis on tõhusa koosoleku eeldused ja kuidas neid tagada;
  • oskab kasutada põhilisi koosoleku disaini ja juhtimise tehnikaid kiirete ja tulemuslike e-koosolekute korraldamiseks.
Koolitaja on Margo Loor, Eesti kõige kogenum mõtlemis-, kõne- ja väitlusoskuste koolitaja, Margo on alates 1998. aastast läbi viinud argumentidel põhineva veenmise, arutelu ja otsustamise koolitusi täiskasvanutele, juhtinud diskussioone seminaridel ja konverentsidel. Viimase 2 nädala jooksul on Margo viinud läbi e-koolituse ja e-seminare ning koostanud tasuta Zoomi juhise kõikidele e-koosolekute korraldamiseks

Veebiseminar toimub Zoom videoõppekeskkonnas. Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas. Oluline on isikliku arvuti olemasolu, millel on töötav mikrofon (kaamera olemasolu ei ole vajalik). Täpsemad juhised osalemise kohta saadame hiljemalt 1 päeva enne veebiseminari toimumist.

KÜSI PAKKUMIST OMA MEESKONNALE