Age Toomla

Age Toomlal on võrdleva poliitika magistrikraad Tartu Ülikoolist ning ta on varem töötanud Teaduse ja Kultuuri Sihtasutuses Domus Dorpatensis noorte liidriprogrammi juhina, Haridus- ja Teadusministeeriumis ning Haridus- ja Noorteametis peaeksperdina. Igapäevaselt töötab Age konsultandina ettevõttes Haap Consulting, kus tegeleb peamiselt uuringute ja analüüside läbiviimisega.

"Kogemused erinevatest sektoritest on üsna veenvalt tõestanud, et kriitiline mõtlemine ja argumenteeritud suhtlus on universaalsed ning oodatud kaaslased kõikides professionaalsetes situatsioonides", võtab Age kokku oma isikliku kogemuse argumenteerisoskuse arendamisest.

Age on argumenteerimisega seotud 2004. aastast, kui alustas põhikoolis väitlemisega, esindades Eestit näiteks K. Popperi väitlusformaadi maailmameistrivõistlustel. Lisaks väitlemisele juhtis ta väitlusklubisid ja treenis väitlusvõistkondi, korraldas väitlusturniire ja oli väitluskohtunikuks erinevatel turniiridel. Koolitamisega alustas Age on argumenteerimisoskuste teemadel, kuid on ka õpetanud keskkoolis politoloogia valikainet ja juhendanud Tartu Ülikoolis seminare.
Age tehtud tööd: 
  • Pelgulinna Gümnaasiumi avapäevade modereerimine 2023.
  • HTM-i olümpiaadistatuudi kaasamisseminar 2023.