Konverentsi päevajuht 

Päevajuht on see, kes aitab muuta teie konverentsi või arutelupäeva tervikuks, luua struktuuri, juhtida mõttevahetusi ning püsida ajakavas.

Moderaator.ee päevajuht konsulteerib teid üritusele eelnevalt ja vaatab teiega koos üle ürituse ajakava, esinejate järjestuse, ettekannete sisu ning teeb ettepanekuid päeva täiendamiseks ajakava, tehnoloogia või meetodite kohapealt. Olenemata sellest, millises etapis päevajuhti kaasate (mida varem, seda parem!), aitab ta teil värske pilguga planeeritu üle käia ning kogemustest lähtuvalt kohandada.

Kohapeal on moderaator.ee päevajuht see, kes jälgib, et esinejad ajakavas püsiks ning publik tukkuma ei jääks. Meie moderaatoritel on hulganisti kogemusi publiku kaasamisel ja piinlikku vaikust või kohmakaid momente pole karta. Lisaks on meie päevajuhid ka osavad paneelarutelude juhtijad, nii et soovi korral on võimalus kaks teenust kombineerida ja sama inimene võib juhtida nii konverentsi ennast kui konverentsile planeeritud paneeldiskussioone või muid arutelusid.

Kui teid on ees ootamas mitmepäevane üritus koostööpartneritega, millest osa kava ja teemasid küll paigas, kuid osa teemasid veel sobivat aruteluformaati ootamas, kutsuge appi meie moderaator.

Meil on kogemusi nii eesti kui inglise keeles ka mitmepäevaste kohtumiste ülesehitamisel ja juhtimisel ning moderaatoritel on võimalik leida teile mitmeid erinevaid, huvitavaid ja interaktiivseid meetodeid valitud teema arutamiseks ja osalejate kaasamiseks. Mitmepäevase ürituse jooksul pakume ühte päevajuhti (ing k fascilitator), kes valmistab koos tellijaga ürituse ette, hoiab üritust temaatiliselt ja ajaliselt koos ja tempot üleval, juhatab sisse teised esinejad, haldab ürituse vaba aja ajakava ja on kontakt kõikidele osalejatele.

Lisateenusena pakume:
  • Meie moderaatorid oskavad koolitada argumenteeritud mõtlemis- ja suhtlemise teemadel, mis võivad universaalsete oskustena olla värskendav lisa teie kohtumisele või üritusele. Koolituste kohta saad lähemalt lugeda www.speaksmart.ee.
  • Kui päeva jooksul on vaja juhtida sisulist paneelarutelu või läbi viia grupitööd, siis saab meie moderaator kanda ka seda rolli. Loe rohkem.
Tutvu meie moderaatoritega ja küsi pakkumist.