Konverentsi päevajuht 

Päevajuht on see, kes aitab muuta teie konverentsi või arutelupäeva terviklikuks, luua atmosfääri, hoida struktuuri, juhtida mõttevahetusi ning püsida ajakavas.


Päevajuht vaatab teiega koos üle ürituse ajakava, esinejate järjestuse, ettekannete sisu ning teeb ettepanekuid päeva täiendamiseks ajakava, tehnoloogia või meetodite kohapealt. Olenemata sellest, millises etapis päevajuhti kaasate (mida varem, seda parem!), aitab ta teil värske pilguga planeeritu üle käia ning kogemustest lähtuvalt kohandada.

Kohapeal on päevajuht see, kes jälgib, et esinejad ajakavas püsiks ning publik tukkuma ei jääks. Päevajuht hoiab üritust temaatiliselt ja ajaliselt koos, tempot üleval, juhatab sisse esinejad, haldab ürituse vaba aja ajakava ja on tellija esindaja kõikidele osalejatele. SpeakSmart moderaatoritel on hulganisti kogemusi publiku kaasamisel ja piinlikku vaikust või kohmakaid momente pole karta.

Meie moderaatorid kasutavad tihti ka
konverentsi juhtimise tarkvara. Need tarkvarad võimaldavad osalejate elektroonilist kaasamist, näiteks küsitluste läbiviimist, valiku tegemist, küsimuste küsimist ning interaktiivset ajakava, nii et kõikidel osalejatel on pidevalt selge, mis ettekanne ja millises ruumis algab. Tarkvara seadistab ja haldab moderaator.
Pildid: Worksup tarkvara kasutamine Connected Health konverentsil

Lisateenustena pakume:

  1. Aitame tehniliste lahendustega, näiteks kus kohast rentida konverentsikell või kelle teenuseid live-streami või otseülekande tegemiseks kasutada. 
  2. Viime konverentsi alguses läbi show-väitluse teema avamiseks. 
  3. Valmistame esinejad personaalse konsultatsiooni käigus enne esinemist ette - mõtleme välja kõne struktuuri, visuaalne ja vajadusel harjutame ka selle esitlemist. 
  4. Viime konverentsi käigus läbi argumenteeritud mõtlemis- ja suhtlemise töötoa, mis võivad universaalsete oskustena olla värskendav lisa teie kohtumisele või üritusele. Koolituste kohta saad lähemalt lugeda www.speaksmart.ee. 

KÜSI PAKKUMIST OMA KONVERENTSILE