Kristin Parts


Kristin on SpeakSmart moderaator. Kristin on tänu üle 10 aastasele kogemusele väitlusega oskuslik argumenteeritud aruteludele suunaja. Moderaatorina on Kristin kannatlik ja sõbralik partner, kes leiab sisust üles kõik olulised seisukohad ja suunab nendele nii esinejate kui ka publiku tähelepanu.

Lisaks töötab Kristin ka SpeakSmart argumenteerimisoskuste koolitajana, ta on juhtinud mitme ettevõtte ettevõtte SpeakSmartClubi, korraldanud ja juhtinud lugematul hulgal üritusi ja osalenud show-väitlustel ning läbi viinud töötubasid ning arutelusid. 
Kristini viimasteks klientideks on olnud Haridusamet, Eesti Inimõiguste Keskus, Haridus- ja Teadusministeerium, Keskkonnaagentuur, Skype Technologies Eesti, Riigikantselei, EAS, Talveakadeamia, Catalyst Baltic, Eesti Rahvusraamatukogu, Tallinna Linnakantselei, Haridusamet ja Tallinna Rahvaülikool, Unitas Foundation, SA Archimedes Noorteagentuur,  Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik, Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuskeskus jt. EASist Monika Karu on Kristini töö kohta öelnud: „100% keskendumine kliendi vajaduste mõistmisele ja põhjalikult ettevalmistatud argumentatsioon kokkulepitud teemal.

Kristin oli Eesti keskkoolide kõige parem kõneleja ning esindas Eestit väitluse maailmameistri-võistlustel Kaplinnas, Lõuna-Aafrika Vabariigis. Ülikooli ajal tuli Kristin kahekordseks Eesti meistriks ning esindas Tartu Ülikooli nii Euroopa kui ka maailmameistrivõistlustel, olles kahel korral Euroopa meistrivõistluste poolfinalist. Kristin on treeninud mitmeid väitlusvõistkondi, tema õpilased on tulnud keskkoolide Eesti meistriks. 2016. aastal kaastreenis Kristin Eesti keskkoolide maailmameistrivõistluste esindusvõistkonda, mis saavutas Eesti läbi aegade kõige parema tulemuseni. 
Kristin on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna bakalaureusekraadiga ning töötab SpeakSmart omaniku MTÜ Eesti Väitlusseltsi tegevjuhina.
Kristin töötab eesti ja kõrgtaseme inglise keeles.
Kristini viimased modereerimistööd:
 • Keskkonnaagentuuri konverentsi show-väitluse läbiviija
 • Talveakadeemia arutelu "Kuidas peaks Eesti metsaga käituma" moderaator
 • Foorumi "Väärtusdilemmad noorsootöös" moderaator
 • Töötukassa konverentsi show-väitluse läbiviija
 • Riigikantselei kõrghariduse rakkerühma ajurünnaku kaasmoderaator ja kirjaliku kokkuvõtte koostaja
 • Tallinna Tehnikakõrgkooli õpilasürituse arutelu juhtimine 
 • SA Unitas haridusseminari arutelu juhtimine
 • Turismiskonverentsi show-väitluse läbiviimine
  • Tellija tagasiside: „100% keskendumine kliendi vajaduste mõistmisele ja põhjalikult ettevalmistatud argumentatsioon kokkulepitud teemal.
 • SA Unitas holokaustihariduse seminar 
Pilt: Kristin juhtimas foorumi "Väärtusdilemmad noorsootöös" töötuba.

Pilt: Kristin tegemas show-väitlust Töötukassa konverentsil.

Pilt: Kristin tegemas show-väitlust EASi Turismikonverentsil.