Kristin Parts

Kristin on SpeakSmart nooremmoderaator. Kristin on tegelenud väitlusega alates 2008. aastast ning tänu sellele on Kristin oskuslik argumenteerija ja arutelu juht.

Hetkel juhib Kristin SpeakSmartis kahe organisatsiooni täiskasvanute SpeakSmartClubi ning töötab nooremkoolitajana. Varasemalt on ta juhtinud ülikooli väitlusklubi, korraldanud lugematul hulgal väitlusüritusi ja osalenud näidisväitlustel ning läbi viinud töötubasid ning arutelusid.

Kristin oli Eesti keskkoolide kõige parem kõneleja ning esindas Eestit väitluse maailmameistri-võistlustel Kaplinnas, Lõuna-Aafrika Vabariigis. Ülikooli ajal tuli Kristin kahekordseks Eesti meistriks ning esindas Tartu Ülikooli nii Euroopa kui ka maailmameistrivõistlustel, olles kahel korral Euroopa meistrivõistluste poolfinalist. Kristin on treeninud mitmeid väitlusvõistkondi, tema õpilased on tulnud keskkoolide Eesti meistriks. 2016. aastal kaastreenis Kristin Eesti keskkoolide maailmameistrivõistluste esindusvõistkonda, mis saavutas Eesti läbi aegade kõige parema tulemuseni. 

Kristin on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna bakalaureusekraadiga ning töötab täna täiskohaga SpeakSmart omaniku MTÜ Eesti Väitlusseltsi noortesuunajuhina.

Kristin töötab eesti ja kõrgtaseme inglise keeles.

Kristini viimased tööd:
  • Foorumi "Väärtusdilemmad noorsootöös" moderaator
  • Töötukassa konverentsi show-väitluse läbiviija
  • Riigikantselei kõrghariduse rakkerühma ajurünnaku kaasmoderaator ja kirjaliku kokkuvõtte koostaja
  • Tallinna Tehnikakõrgkooli õpilasürituse arutelu juhtimine 
  • SA Unitas haridusseminari arutelu juhtimine
  • Turismiskonverentsi show-väitluse läbiviimine
  • SA Unitas holokaustihariduse seminar 
Pilt: Kristin juhtimas foorumi "Väärtusdilemmad noorsootöös" töötuba.Pilt: Kristin tegemas show-väitlust Töötukassa konverentsil.

Pilt: Kristin tegemas show-väitlust EASi Turismikonverentsil.