Sigrid on väitlusega tegelenud 2004. aastast ning on SpeakSmart koolitaja ja moderaator aastast 2010. Kahekordse Eesti meistrina väitluses on ta läbi aastate tegutsenud aktiivselt väitlustreenerina ja panustanud argumenteeritud mõtlemisoskuste levikusse koolituste läbiviimisega erinevates Eesti koolides.

Sigridil on etnoloogia ja muutuste juhtimise magistrikraad Tartu Ülikoolist. Tööalaselt on ta juhtinud Arengukoostöö Ümarlauda, Rakendusliku Antroploogia Keskust ning töötanud vabatahtlikuna Lähis-Idas, Palestiinas ja Jordaanias. Ta on töötanud Sotsiaalkindlustusametis ohvriabi ja ennetusteenuste osakonnas projektijuhina ning Arvamusfestivali programmijuhina. Hetkel töötab Sigrid Eesti Pagulasabis programmide juhina.

TAGASISIDE SIGRIDI TÖÖLE:

Väga meeldisid Sigridi põhjalikud märkmed - tabatud oli meie jaoks olulist. Heateo SA
Sigridil läks väga hästi, ta oli siiralt osavõtlik nii ettevalmistamise faasis, kui vestlust juhtides. Ta reageeris kiiresti osalejate jutule ja sihtis hästi küsimusi. Olime seekord rõdusaalis ja meil oli mõnus positiivne atmosfäär. Rõõm!
Arvan, et SpeakSmart moderaatorid on professionaalsed ja usaldusväärsed. Moderaator oli väga asjatundlik ja abivalmis, meie koostöö oli sujuv ja meeldiv. Sigridi juhitud arutelu tugines hästi sihitud ja sõnastatud küsimustel ning seetõttu oli debatt mõtestatud ja vastas täpselt teemale. Olen tänulik!

SIGRIDI MÕTTED:
Loe rohkem Sigridi artikleid blogist.
NÄITEID TÖÖDEST:
  • Sigrid juhtimas Arvamusfestivali arutelu "Civil Society in Europe – Who, Why and How Should Be Mobilized?" Kuula SIIT arutelu järgi
  • Arvamusfestival 2017 avaarutelu "PÕXIT ehk põlevkivienergeetikast väljumine: miks, millal ja kuidas?" Vaata videot ja pilte SIIT


VALIK SIGRIDI KLIENTE: