Anna Karolin

Anna Karolin on avaliku esinemise, argumenteerimise ja arutelude disaini ja juhtimisega tegelenud alates 2004. aastast ning on üks Eesti ja Kontinentaal-Euroopa edukamaid väitlejaid, olles Euroopa ülikoolide väitlusmeistrivõistluste finalist, Eesti meister ning paljude Baltikumi turniiride võitja ja parim kõneleja.

Hariduselt riigiteadlane, on Anna töötanud Arengukoostöö Ümarlauas poliitikaeksperdina, on vabatahtlik Valimiste Valvurites ning töötab hetkel Sotsiaalministeeriumis. Olles Heateo Sihtasutuses uusi algatusi käivitanud, on talle südamelähedased teemad ka pitching ja rahastajate veenmine.

Anna on lõpetanud riigiteadused Tartu ülikoolis ning on hetkel lõpetamas Aarhusi Ülikooli magistrantuuri (Taani). 

Anna on juhtinud mitmeid arutelusid ning Anna viimased kliendid on olnud Inimõiguste Keskus, Avatud Eesti Fond, Ida-Virumaa Ettevõtluskeskus, Tartu Biotehnoloogia Park, E-tervise SA, KÜSK, EMSL, kolm aastat järjest ENTRUMi ettevõtluskonkursi osalejad, Climate LaunchPad, Garage48 Startup Class jt.

Anna viimati modereeritud üritusi:
Tellija tagasiside:
  • Kõige parem moderaator! hr. Toomas Hendrik Ilves 
  • Kiire ja ladus asjaajamine, lubadustest kinnipidamine. Hea paindlikkuse ja põhjalikkuse suhe. Väga hea stressitaluvus ja -juhtimine. Väga loov ja kaasav arutelu juhtimine.
  • Anna Karolini soovitan unepealt. Esiteks on ta asjalik, teiseks kompetentne, kolmandaks teeb ära eeltöö, neljandaks - ta on mõttega kohal (!), viiendaks on tal hea huumorisoon ja kiirreageerimisvõime ja kuuendaks on ta karismaatiline, särav esineja. Mari-Liis Dolenko, KÜSK
  • Moderaator Anna ületas igati meie ootusi. Anna viis läbi väikest võistlust, kus sujuvalt kordineeris võistkondade, zürii liikmete ja publiku toimetamisi, tutvustas võistkondi, kaasas publiku jne. Ühesõnaga tegi kõike seda mida temalt ootasime, kuid seda suure initsiatiiviga ja just sellele sündmusele sobilikul moel. Kiitust jagus ka teistelt asjaosalistelt :) Erle Jõema, Nutrime
  • Esinejatest meeldis enim töötoa juht Anna Karolin

Anna juhtimas Arvamusfestival 2016 lõpuarutelu parlamendierakondade esimeeste vahel. 

Anna Karolin juhtimas Avatud Eesti Fondi debatti veebruaris 2016. 

Anna Karolin juhtimas Nupukate Lahenduste konkursi avaüritust. 

Anna Karolin juhtimas Smuuti meistrivõistluseid.