Alates enda väitluskarjääri algusest 2006. aastal on Lauri omandanud arutelu pidamisest ja juhtimisest mitmekülgsed kogemused. Lauri professionaalses kogemustepagasis on mitme ettevõtte juhtimine ning viimastel aastatel avalikus sektoris meeskonnajuhtimine. 

Lauri hariduslik taust on õigusvaldkonnas. Ta on omandanud Tartu Ülikoolis bakalaureusekraadi õigusteaduses ning magistrikraadi Leideni Ülikoolis rahvusvahelises õiguses.

TAGASISIDE LAURI TÖÖLE: 
Soovitaksin SpeakSmart´i kindlasti ka teistele, kuna meie hinnangul on tegemist professionaalse ja kogenud meeskonnaga, kes aitavad kaasa ürituse läbiviimise õnnestumisele. Koostöö 6 moderaatorigab sujus hästi. Väga meeldis eeltöö, mida moderaatorid töötoa läbiviimiseks koos Arenguseire Keskuse ekspertidega tegid. Tähelepanu väärib ka, et moderaatorid tegid rohkem kui neilt oodati, nt abistasid ka ürituse tehnilise korraldusega kohapeal. Töötoad olid juhitud hästi ja huvitavalt ülesehitatud. Töötubade kokkuvõtete tegemiseks moderaatorite poolt võiks edaspidi planeerida rohkem aega, mis võimaldaks sisulisemalt edasi anda töötubades toimunut. Kadri Mats, Arenguseire Keskus 
Kõik sujus takistusteta, õnnestus hoida kõiki teemaga kaasas ja vestlusringi nö ohjes.
Olen rahul juhendaja asjatundlikkusega. Meeldib, et juhendaja oskab teha positiivset kriitikat ja anda soovitusi nii, et liikmed ei tunne end halvasti. Edasijõudnud/kogenumate liikmete jaoks võib olla isegi nõudlikum ja kriitilisem.
    LAURI MÕTTED:
    NÄITEID TÖÖDEST:
    VALIK LAURI KLIENTE: