Margo on oma ala tõeline tippekspert ning SpeakSmarti juhtivkoolitaja ja moderaator. 
Margol on üle 20 aasta kogemust, olles juhtinud lugematul arvul koolitusi ning arutelusid, alates paneelaruteludest mitmetunniste läbirääkimisteni, vabaõhu festivalist ärikonverentside ja live teleülekanneteni.

Kirjeldades moderaatori rolli, ütles Margo: "Edukas arutelu on kaasahaarav, rakendab maksimaalselt iga osaleja panust ja jõuab soovitud tulemuseni. Üle mõistuse eduka arutelu tulemus on suurem kui osalejate summa, kus grupi sünergia loob mõtteid ja tulemusi, mida keegi arutelu alguses ei oleks osanud isegi oodata. Hea moderaator teeb alati ära vähemalt eduka arutelu, aga sihib alati üle mõistuse eduka arutelu suunas."

Margo alustas oma teekonda Eesti Väitlusseltsis 1994. aastal võistlusväitlejana, et omandada esinemisjulgus, avaliku esinemise tehnikad, mõtete selge väljendamise oskus, ajajuhtimise suutlikkus ja analüütiline mõtlemine

Õpingud Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas ja töö advokaadibüroos Hedman Osborne Clarke andsid juurde süsteemse mõtlemise ja rahuliku, ratsionaalse läbirääkimise oskused ning koosolekuformaatide tundmise.

Heateo Sihtasutuses oli Margo tööülesandeks muuhulgas juhtida organisatsioonide strateegiaprotsesse ja -arutelusid, mille käigus omandas ta visualiseerimise kaudu arutelude juhtimise oskuse ja pikemate aruteluprotsesside korraldamise metoodikad.

Eesti Väitlusseltsi tegevjuhi töö andis Margole põhjaliku meediakogemuse, eriti teletöö ning online meedia tausta tundmise.


TAGASISIDE MARGO TÖÖLE:

Ettevõtte strateegiapäeval professionaalse päevajuhi kasutamine oli meie jaoks väga õige otsus ja tasus ennast mitmes mõttes ära. Esiteks aitab kogenud päevajuht oma suure kogemuste pagasi abil läbi mõelda päevakava ja juhib tähelepanu mitmetele olulistele asjaoludele ja detailidele, mis endal ehk muidu tähelepanuta jääks. Ürituse päeval sain korraldajana üsna rahulikult strateegiapäevast osalejana osa võtta, sest teadsin, et meie päev on heades kätes ja see südamerahu on suurte ürituste puhul oluline. Kokkuvõttes oli see meie jaoks väga hästi õnnestunud ja edukas üritus ning nii meie korraldajatena ja kui ka osalejad väga rahul, et otsustasime Margo päevajuhi ja moderaatorina kaasata.

Kasutasime Margo Loori konverentsi moderaatorina. Väga professionaalne tööse suhtumine. Margo suutis enda jaoks võõra teema väga lühikese ajaga täielikult selgeks teha ja esineda kui vana kalanduse valdkonna tegija. Väga hea suhtleja ja laia silmaringiga inimene, kes saavutab auditooriumiga ideaalse kontakti esimesest hetkest.

Soovitaksin SpeakSmart´i kindlasti ka teistele, kuna meie hinnangul on tegemist professionaalse ja kogenud meeskonnaga, kes aitavad kaasa ürituse läbiviimise õnnestumisele. Koostöö 6 moderaatoriga sujus hästi. Väga meeldis eeltöö, mida moderaatorid töötoa läbiviimiseks koos Arenguseire Keskuse ekspertidega tegid. Tähelepanu väärib ka, et moderaatorid tegid rohkem kui neilt oodati, nt abistasid ka ürituse tehnilise korraldusega kohapeal. Töötoad olid juhitud hästi ja huvitavalt ülesehitatud. Kadri Mats, Arenguseire Keskus

Mulle väga meeldis, et Margo moderaatorina hoidis strateegiapäeva tempot, juhtis protsessi, kaasas kõiki osalejaid, küsis olulisi küsimusi ja selle päeva eesmärk sai täidetud - ajakohastasime ühingu eesmärgid ja ülesanded ning leppisime kokku mõõdikud. Mare Timian, Eesti Siseaudiitorite Ühingu juhatuse liige

MARGO MÕTTED:

NÄITEID TÖÖDEST:
  • TalTechi ja PERHi koostöökonverentsi "Teadus, tehnoloogia ja meditsiin" moderaator (hübriidkonverents). Vaata järgi
  • EAS'i rahvusvaheline konverents "Asia Update" päevajuht
  • Hübriidkonverentsi "VI Koolitajate mittekonverentsi: Hübriidkoolitus" (EPALE & Andras) moderaator. Vaata järgi

VALIK MARGO KLIENTE: